Vypůjčte si P2002 Sierra na celý den za svělých podmínek.

V hangáru na vás čeká nový přírustek Tecnam Sierra P2002, OK-KUU66. Tento stroj je vybaven osvědčeným motorem Rotax 912, pevnou vrtulí. Stroj je velmi robustní a odolné celokovové konstrukce. Letounek je ideální pro pohodové a ekonomické cestování ve dvou.

Vyšli jsme vstříc zájemcům o celodenní zápůjčku a nyní je možné mašinu rezervovat na celý den za skvělých finančních podmínek! Stačí nalétat minimálně 2 hodiny 30 minut a letoun si můžete rezervovat na celý den.

Jak bude probíhat zápujčka? V rozumném předstihu zavoláte, nebo napíšete na e-mail, že máte zájem o celodenní zápůjčku. Mašina bude nachystána v dohodnutý termín (nejdříve krátce po svítání) na LKJI, předáme Vám veškeré potřebené dokumenty od letounu a můžete vyrazit.

Vzhledem k tomu, že na LKJI není volné místo v hangáru a musím éro přelétavat, požádal bych Vás o zapůjčení vašeho vozu, abych mohl přejet na svou základnu a během doby výpůjčky měl možnost cvičit jiné piloty v letecké škole.

Návrat z letu plánujte tak, abyste mašinu přistavili na LKJI nejpozději 20 minut před občanským soumrakem.

Podmínky pro zapůjčení jsou tyto:

  • platný pilotní průkaz pilota Ulla
  • přeškolení na P2002 Tecnam Sierra
  • platný medical (zdravotní způsobilost)
  • platná pojistka za škodu způsobenou provozovateli letounu


Přeji Vám pěkný den a těším se na setkání.

Filip Zejda

LETECKÁ ŠKOLA ROKU

V roce 2014 jsme se umístili na skvělém druhém místě v anketě "Letecká škola roku" ve kategorii škol věnujících se výcviku pilotů ultralehkých letadel.

​​

NAŠI PARTNEŘI


AEROWEB 
Letecký informační server... více

AIRPAL
Stol Zenair letouny...  více

KONTAKT


Mobil:    +420 603 107 704
E-mail:   filip.zejda@seznam.cz
Adresa:  Zbilidy 101, PSČ 58805