PŮJČOVNA LETOUNŮ

LETECKÁ ŠKOLA VYSOČINA s.r.o. půjčuje výkonná letadla přednostně svým klientům ze základního výcviku a těm pilotům, kteří dokončili bush pilot training. Ostatním pilotům půjčujeme letadla po přeškolení na typ a po přezkoušení pilotních dovedností v rozsahu závěrečné zkoušky pilota. Pokud Vám něco nepůjde, nebojte se - rozlétáme Vás!

Požadavky

platný pilotní průkaz ULL(A)
platná zdravotní prohlídka
pojištění škody způsobené na pronajatém letadle do výše min 200 tis.

přezkoušení pilotních dovedností instruktorem


Letouny k zapůjčení


 


 

TECNAM P2002 Sierra 2x
Tecnam P2002 Sierra  je dvoumístný celokovový italský dolnoplošník.
Díky dokonalé kombinaci aerodynamických vlastností, výkonu a elegantního designu, je tím nejlepším mezi letouny a je mezi piloty velmi oblíben. Letoun je vybaven: Motor Rotax 912 ULS 100Hp, GPS s 7palcovým displayem, EFIS Garmin G5, Hydraulickou za letu stavitelnou vrtulí Kašpar.  Druhá Sierrka má za letu stavitelnou vrtuli o průměru 2m a může cestovat rychleji.
Obě Sierry mohou létat s otevřenou kabinou. Vytrvalost letadla 4hodiny. Cestovní rychlost 150-210km/h.Spotřeba 17-20l/h.
YETTI J-03 Superstol

Ostruhový letoun klasické příhradové konstrukce potažené plátnem. Letoun je vybaven motorem Škoda 1.2 TSI o výkonu 120 HP. Letoun je vhodný pro rekreační a soutěžní létání, díky flaperonům se  razantně zvýšila jeho manévrovatolnost.Letadlo má vlastnosti Superstol díky pevnému prižinovému podvozku s velkými koly s výrazným vodícím designem běhounu pneumatiky, vysokému výkonu, vrtuli o průměru 2,1m a hydraulickým brzdám.  Vzlétne z 35 metrů a přistane na 80metrech. Na zimní provoz má lyže. Vytrvalost 3hodiny.Spotřeba 8-15l/hod. Záchranný padákový systém.


DREAMTRAINER- FZ

Velmi výkonné letadlo- ultralight 600kg- s vlastnostmi STOL a současně s cestovní rychlostí 220 až 250km/h. Letoun je postaven na základě letadla NG-6 VIA,   s tím,  že původní koncepce byla modifikována a výrazně vylepšena. Výkon motoru 1.2 TSI je cca 120HP a 220Nm. Za letu hydraulicky stavitelná třílistá vrtule o průměru 2060mm. Letadlo má  ručně odklápěcí klapky až do polohy cca 50stupňů pro efektivnější práci při přistání. Zvětšená a rohově odlehčená směrovka  umožní rychlejší změny v řízení zejména při nízkých rychlostech. Nádrže na 120l paliva. Dolet cca 1500-2000Km. Letadlo má  velmi  velkou pohodlnou  a odsouvatelnou kabinu. Lze létat i s otevřenou kabinou. Toto letadlo je pro zkušené a pečlivě přeškolené piloty.
Pracuji na rozšíření flotily půjčovny letadel. Můžete se těšit na novou "Sierru"

Máte na nás dotaz...?

Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme. Volejte na číslo: +420 603 107 704
nebo nám pošlete e-mail na: filip.zejda@seznam.cz

École de pilotage de l'année 2014

​​

PARTNERS

AEROWEB 
Letecký informační server... více

AIRPAL
Stol Zenail letouny... 
více

LINKS

tarifs pour la formation des pilotes et la location d'avions. 2020
Pdf soubor ke stažení zde...

Prévisions météorologiques pour nous.

Odkaz na novinky...

préparation avant le vol.
Odkaz zde...

contact rapide

-----------​

+420 603 107 704
filip.zejda@seznam.cz
Zbilidy 101, PSČ 588 05

Write us...