Propagace létání

Předváděcí – instruktážní let pro zájemce o ultralehké létání na výkonných a nejbezpečnějších celokovových letadlech, vybavených záchranným raketovým padákem a lyžemi pro zimní provoz.

Nezávazný let je určen pro zájemce o sportovní létání, pro fanoušky létání, popřípadě pro rodiče a děti, aby mohli získat vlastní názor na bezpečnost létání, a v neposlední řadě je určen pro zájemce o kvalitní pilotní výcvik.
Let s Vámi uskuteční velmi zkušený instruktor Filip Zejda s náletem více než 2500 hodin. Instuktor Vám vysvětlí vše potřebné o ovládání letounu, něco o konstrukci letounu, předpisech a možnostech létání V ČR i zahraničí.
Vedle nevšedního zážitku ze samotného letu, kterým se nemůže pochlubit každý, získáte velmi dobrou představu o ovládání letadla, což budete moci posoudit i při vzletu a přistání. Pokud projevíte touhu pilotovat letoun je to možné.
Můžeme letět tam, kam si budete přát, pokud nám to umožní letové koridory.
Můžete také fotit a zaznanat Vaše první letecké krůčky.
Protože je let primárně a nezávazně určen pro zájemce viz první odstavec textu, zaplatíte pouze podíl na nákladech na let.
Pozemní instruktáž je zdarma a samotný let trvá dle doby uvedené na poukazu. Let je vždy pouze pro jednu osobu v daný čas, aby se jí mohl instruktor maximálně věnovat. Létáme celoročně i v zimě a jako jedni z mála i na lyžích.
Po tomto letu budete mít možnost posoudit, zda by Vás létání lákalo, či nikoliv.Kolik to bude stát?

Délka letu záleží na přání klienta.

Hodinový let: 1920,-
30 minut letu: 960,-Máte zájem?

Veškeré služby je možné objednat formulářem
nebo telefonicky na čísle:

+420 603 107 704