Darujte letecký zážitek

Čím obdarovat své blízké a přátele? Všichni už vše mají, málokdy se trefíte do vkusu obdarovávaného. Nechcete kupovat zbytečnost! Připravili jsme pro Vás skvělý tip na dárek.


Můžete své milované obdarovat krásným letem nad naší úžasně tvarovanou a barevnou krajinou. Půl hodinové a hodinové lety dle Vašeho přání za naprosto nejnižší ceny. Jak je to možné? Protože spojíme dvě dobré věci v nezapomenutelný zážitek.

Ohromný zážitek dáte tím, že obdarovanému umožníme vnímat krásy naší země, přesně tam tam kde se chce podívat a tam kde ho to táhne... Téměř vždy mohu pozorovat okouzlení obdarovaného nad krásou naší přírody.

Tím že mi umožníte ho svézt, vysvětlit mu funkce letadla a letecké předpisy v kostce a popsat možnosti jaké v malém létání máme, popřípadě mu na chvíli umožnit řídit letadlo mi pomůžete přivést více lidí k létání a možná si i někteří udělají pilotní výcvik a budou i sami létat. Spokojený obdarovaný pak sám šíří možnosti létání...

Pokud vás má nabídka zaujala zavolejte mi prosím pro dárkový poukaz předváděcího letu za 960,- resp. 1920,- Kč za hodinu letu.

Na setkání s Vámi a obdarovaným se velmi těším. Létáme celoročně tj. i v zimě na lyžích. Termín letu si vybere obdarovaný.

Filip Zejda- letecký instruktor, zkušební pilot a stavitel letadel.


Máte zájem o další informace, napište nám...

Napište nám přes formulář a my se Vám ozveme s podrobnostmi...formulář je zde
nebo telefonicky na čísle:

+420 603 107 704