PŮJČOVNA LETOUNŮ

LETECKÁ ŠKOLA VYSOČINA s.r.o. půjčuje výkonná letadla přednostně svým klientům ze základního výcviku a těm pilotům, kteří dokončili bush pilot training. Ostatním pilotům půjčujeme letadla po přeškolení na typ a po přezkoušení pilotních dovedností v rozsahu závěrečné zkoušky pilota. Pokud Vám něco nepůjde, nebojte se - rozlétáme Vás!

Požadavky

platný pilotní průkaz ULL(A)
platná zdravotní prohlídka
pojištění škody způsobené na pronajatém letadle do výše min 200 tis.

přezkoušení pilotních dovedností instruktorem


Letouny k zapůjčení


TECNAM P2002 Sierra 2x
Tecnam P2002 Sierra de Luxe je dvoumístný celokovový dolnoplošník. Díky dokonalé kombinaci aerodynamických vlastností, výkonu a elegantního designu, je tím nejlepším mezi letouny a je mezi piloty velmi oblíben. Letoun je vybaven: Motor Rotax 912 ULS 100Hp, GPS s 7palcovým displayem, EFIS Garmin G5, Hydraulickou za letu stavitelnou vrtulí Kašpar. Sierra může létat s otevřenou kabinou. Vytrvalost letadla 4hodiny.


YETTI J-03 Superstol
Ostruhový letoun klasické příhradové konstrukce potažené plátnem. Letoun je vybaven motorem Škoda 1.2 TSI o výkonu 120 HP. Letoun je vhodný pro rekreační a soutěžní létání, díky flaperonům se zvýšila jeho manévrovatolnost.Letadlo má vlastnosti Superstol díky pevnému podvozku, vysokému výkonu, dvoumetrové vrtuli a hydraulickým brzdám. Na zimní provoz má lyže. Vytrvalost 3hodiny. Záchranný padákový systém.

Robustní konstrukceNízká spotřeba palivaPracujeme na rozšíření flotily půjčovny letadel. Můžete se těšit na novou "Sierru"

Máte na nás dotaz...?

Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme. Volejte na číslo: +420 603 107 704
nebo nám pošlete e-mail na: filip.zejda@seznam.cz

LETECKÁ ŠKOLA ROKU

V roce 2014 jsme se umístili na skvělém druhém místě v anketě "Letecká škola roku" ve kategorii škol věnujících se výcviku pilotů ultralehkých letadel.

​​

NAŠI PARTNEŘI


AEROWEB 
Letecký informační server... více

AIRPAL
Stol Zenair letouny...  více

KONTAKT


Mobil:    +420 603 107 704
E-mail:   filip.zejda@seznam.cz
Adresa:  Zbilidy 101, PSČ 58805