CENÍK SLUŽEB

Ceny všech služeb: platný od 1.10.2022


Základní výcvik pilota ULL:

Účtujeme jen letové hodiny1.V letové hodině je zahrnut instruktor, palivo, letoun, předletová příprava a poletový rozbor. Zatímco jinde najdete ceny bez DPH a za motorovou hodinu2, my uvádíme konečné ceny v Kč vč. DPH.

Pro plátce možnost uplatnění DPH.

Forma úhrady

Tecnam P2002 Sierra 100Hp

za letu stavitelná vrtule,GPS padákový záchranný systém

k dispozici dvě Sierry

Yetti J-03 STOL bush  120Hp, GPS

padákový záchranný systém

Platba předem 20 hod. + teorie2450,- / hod.
2200,- / hod.
Platba 2 x 10 hod32590,- / hod.2295,- / hod.
Platba po každé odlétané hodině2650,- / hod.2450,- / hod.
Teorie a  přist. poplatky LKJI8500,-

                  

 Zapujčení Letadla (2 200,- 2 450,-) dle vybavení a počtu osob na palubě

Vybavení: stavitelná vrtule za letu, záchranný padákový systém, EFIS G5, EFIS D-10, GPS, odpovídač,1. sluchátka, maximálně 2 vzlety a přistání v jedné hodině, každý další vzlet plus 100kč. Zapůjčení dalších sluchátek 100,- Kč. Druhá osoba na palubě plus 150,- Kč. Přistávací poplatky mimo LKJI platí pilot.


Pokročilý výcvik pilotů:  3500,- Kč za letovou hodinu. Z mnoha důvodů nelze a je přímo zakázáno odpovědnými úřady LAA, MD, UCL cvičit piloty v základním výcviku pokročilejším technikám pilotáže a pokročilejším dovednostem z důvodu dodržení výcvikové osnovy, předpisů a metodiky výcviku.  Výcvik dalších dovedností nad rámec základního výcviku se pak projeví v bravurních nouzových přistáních a schopnostech vytěžit z letounu i sebe maximum možného. Přeškolení na typ je dle základního sazebníku z první tabulky - platba po každé odlétané hodině. Přistávací poplatky mimo LKJI platí pilot. Na LKJI paušálně 500 za kurz, nebo 50 za vzlet.


Bush pilot training: 4500,- Kč za letovou hodinu. Není produktem LŠV s.r.o. je soukromou iniciativou Filipa Zejdy. dle jeho dosavadních znalostí a nabytých dovedností. Bush pilot training je vhodný nejen pro uživatele a majitele letounů STOL a Superstol, ale také pilotů, kteří chtějí umět přistávat a vzlétat v přírodě s ostruhovým letadlem s vysokým výkonem. Výcvik na čtyřech různých soukromých "jakýchkoliv dalších plochách" mimo letiště. Přeškolení na typ je dle základního sazebníku z první tabulky - platba po každé odlétané hodině. Přistávací poplatky zdarma!


 Nejlevnější ceny letů pro širokou veřejnost !

(2 220,- / 60 minut letu,  1 110,- / 30 minut letu)

Létání  za spoluúčast na nákladech za let s jednou osobou, předchozí proškolení, následně pak let 1, nebo 1/2 hodiny. Výběr letadla závisí na okolnostech počasí a letu. Lety pro veřejnost se konají za účelem propagace malého létání,  a náboru pilotů do výcviku. Nejedná se o klasické "vyhlídkové lety" pro tři, nebo více osob. Vyjímečně z provozních důvodů lze  letět i s dětmi po předchozím odsouhlasení zákonných zástupců, kdy let může být kratší, avšak minimálně  na 15 min za 700Kč za předpokladu, alespoň  dvou letů bezprostředně za sebou. V ceně jeden vzlet a přistání.

  1. Letová hodina se počítá od vzletu letounu, tedy od vstupu na RWY za účelem vzletu, do opuštění RWY za účelem pojíždění. Platíte pouze to, co strávíte ve vzduchu!
  2. Výše uvedené plus minuty za předehřívání motoru v zimě, startování motoru, zahřívání motoru, zkoušku zapalování motoru, motorovou zkoušku, pojíždění od hangáru k RWY, pojíždění po pojezdových plochách, pojíždění na plnění letounu, ochlazování motoru.
  3. U platby "2 x 10 hod." proběhne první splátka  při zápisu a druhá splátka je splatná po odlétání dalších deseti hodin.


  • Ceny jsou uvedeny včetně DPH a jsou platné pro rok 10/ 2022. Letecká Škola Vysočina s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen bez předchozího upozornění dle ceny paliva a jiných vstupů jako jsou servisní práce, přistávací poplatky atp.

Лучшая летная школа года 2014

​​

PARTNERS

AEROWEB 
Letecký informační server... více

AIRPAL
Stol Zenail letouny... 
více

LINKS

цены на обучение и аренду
Pdf soubor ke stažení zde...

прогноз погоды
Odkaz na novinky...

Демонстрационный полёт
Odkaz zde...

Контакты

+420 603 107 704
filip.zejda@seznam.cz
Zbilidy 101, PSČ 588 05

пишите, звоните