PŮJČOVNA LETOUNŮ

LETECKÁ ŠKOLA VYSOČINA s.r.o. půjčuje výkonná letadla přednostně svým klientům ze základního výcviku a těm pilotům, kteří dokončili bush pilot training. Ostatním pilotům půjčujeme letadla po přeškolení na typ a po přezkoušení pilotních dovedností v rozsahu závěrečné zkoušky pilota. Pokud Vám něco nepůjde, nebojte se - rozlétáme Vás!

Požadavky

platný pilotní průkaz ULL(A)
platná zdravotní prohlídka
pojištění škody způsobené na pronajatém letadle do výše min 200 tis.

přezkoušení pilotních dovedností instruktorem

Letouny k zapůjčení

TECNAM P2002 Sierra 2x
Tecnam P2002 Sierra  je dvoumístný celokovový italský dolnoplošník.
Díky dokonalé kombinaci aerodynamických vlastností, výkonu a elegantního designu, je tím nejlepším mezi letouny a je mezi piloty velmi oblíben. Letoun je vybaven: Motor Rotax 912 ULS 100Hp, GPS s 7palcovým displayem, EFIS Garmin G5, Hydraulickou za letu stavitelnou vrtulí Kašpar.  Druhá Sierrka má za letu stavitelnou vrtuli o průměru 2m a může cestovat rychleji.
Obě Sierry mohou létat s otevřenou kabinou. Vytrvalost letadla 4hodiny. Cestovní rychlost 150-210km/h.Spotřeba 17-20l/h.

DREAMTRAINER- FZ

Velmi výkonné letadlo- ultralight 600kg- s vlastnostmi STOL a současně s cestovní rychlostí 220 až 250km/h. Letoun je postaven na základě letadla NG-6 VIA,   s tím,  že původní koncepce byla modifikována a výrazně vylepšena. Výkon motoru 1.2 TSI je cca 120HP a 220Nm. Za letu hydraulicky stavitelná třílistá vrtule o průměru 2060mm. Letadlo má  ručně odklápěcí klapky až do polohy cca 50stupňů pro efektivnější práci při přistání. Zvětšená a rohově odlehčená směrovka  umožní rychlejší změny v řízení zejména při nízkých rychlostech. Nádrže na 120l paliva. Dolet cca 1500-2000Km. Letadlo má  velmi  velkou pohodlnou  a odsouvatelnou kabinu. Lze létat i s otevřenou kabinou. Toto letadlo je pro zkušené a pečlivě přeškolené piloty.
Pracuji na rozšíření flotily půjčovny letadel. Můžete se těšit na novou "Sierru"

Máte na nás dotaz...?

Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme. Volejte na číslo: +420 603 107 704
nebo nám pošlete e-mail na: filip.zejda@seznam.cz