Pilotní výcvik e-book zdarma

Kniha "Pilotní výcvik" se snaží být průvodcem pro ty, kteří chtějí zahájit pilotní výcvik, nebo ty, kteří jsou již v jeho průběhu, ale ještě zdaleka neprokoukli za silnou oponu. Autor Vám radí nespokojte se s pouze jednou jedinou dostupnou službu - ale tou skutečně nejlepší možnou službu, nebo kombinací těchto nejlepších služeb, které jsou na trhu. A jste to právě Vy, kdo si na základě zde předložených informací, budete moci udělat svůj vlastní názor a najít to nejlepší odpovídající Vašim představám.

Autor Vám podává a zprostředkovává komplexní informace nabyté za posledních dvacet let nejen z pohledu pilota, instruktora, jednatele a majitele střediska pilotního výcviku, ale také z pozice majitele letadel, servisního technika a stavitele letadel a také správce malé plochy pro vzlety a přistání, vše v jedné osobě.

Na základě těchto informací, vědomostí a příběhů si budete moci správně vybrat instruktora, leteckou školu a školní letadla určená k Vašemu výcviku. Budete přesně vědět jak zaplatit co nejméně za nejlepší možné služby a jak dostat za Vaši snahu a peníze co nejvíce! Dozvíte se, jak lze kvalitní základní pilotní výcvik udělat do měsíce a co je pro to potřeba udělat.

Kniha Vás provede poctivě základním ale i pokračovacím pilotním výcvikem, nic nezastírá a naopak ukazuje různé nešvary, háčky a pasti, do kterých byste se jako problematiky neznalí adepti na pilotní výcvik mohli velmi snadno nechat vlákat a být lapeni. Po přečtení knihy se Vám to již, pevně věřím, nestane! Již nikdy nebudete za hejla!

Kniha Vám ušetří spoustu Vašich výdajů, starostí a problémů, ale i času! Budete umět pochopit, rozpoznat a odmítnout ty výdaje a takový výcvik, který pro Vás není nutný, ale dají vydělat jiným naVás.

Pokud se budete řídit radami v této knize a vlastním srdcem pak s touto knihou “ Pilotní Výcvik“ můžete ušetřit i 20 až 30 procent ceny za pilotní výcvik, aniž by utrpěla kvalita Vašeho výcviku. A pokud už budete vědět, co chtít a umíte si o to říct, tak Váš výcvik může být násobně efektivnější, pohodovější i zábavnější při stejné zaplacené sumě a můžete být držiteli příslušné pilotní licence násobně rychleji.

Přeji Vám příjemné čtení.

Přítel autora

Obsah knihy Pilotní výcvik od Filipa Zejdy:

0. Pilotní průkaz, Pilotní licence

1. Letecké školy a střediska pilotního výcviku

2. Instruktoři v leteckých školách.

3. Intenzita výcviku a pohoda na palubě.

4. Letadla v letecké škole.

5. Jak zvýšit efektivitu výcviku a platit méně.

6. Účtování letových, hobbs, motorových- tacho a hodin od vzletu do přistání

7. Bezpečnostní přistání a nestandardní techniky pilotáže.

8. Nouzové přistání. I.

9. Nouzová přistání II.

10. Zamrznutí, ztuhnutí, rezignace pilota .

11. Specifika ženského létání.

12. Předletová prohlídka letadla s instruktorkou.

13. Videoukázka pilotního výcviku.

14. Pilotem již od 15 dní, neobvyklé ale jde to!

Text knihy můžete svobodně šířit za předpokladu, že uvedete odkaz na tyto stránky a autora textu.