Szkoleniowa książka elektroniczna dla pilotów.

        Z mojego piętnastoletniego doświadczenia jako instruktor lotu, specjalizującego się w lądowaniach awaryjnych i bezpieczeństwie, przygotowałem dla Ciebie elektroniczną książkę, która może służyć jako podstawowy przewodnik dla szkolenia pilotów...

        Jest przeznaczona dla początkujących pilotów oraz pilotów, którzy obecnie przechodzą podstawowe szkolenie na licencje samolotowe: ultralekkie (ULL) oraz częściowo wyższe (LAPL i PPL).

        Dowieziesz się o centrach szkolenia lotniczego, szkołach lotniczych oraz klubach lotniczych i tym, jak się od siebie różnią, czego możesz się spodziewać oraz co może Cię zaskoczyć...

       Opiszemy również różne rodzaje instruktorów, ich zalety i wady, a także omówimy doświadczenia, wolę i determinację początkujących instruktorów.

       Dowiesz się, jak skutecznie opanować szkolenie pilotażu bez wyczerpania się i naprawdę cieszyć się nim!

       Przeanalizujemy, które samoloty nadają się do szkolenia pilotażu i dlaczego. Dowiemy się również, które nie są odpowiednie i zbędnie zwiększają koszt i złożoność szkolenia pilotażu.

       Odkryjesz różne opcje dotyczące sposobu, w jaki różne szkoły naliczają opłaty za szkolenie pilotażu w czasie lotu, pracy silnika lub czasie "hobbs". Jest to przygotowanie dla Ciebie, abyś mógł odmówić niepotrzebnie drogiego szkolenia pilotażu o niskiej wartości dodanej!

        Przyjrzymy się bliżej lądowaniom awaryjnym, a ty dowiesz się, że prawie każdy inspektor lotniczy ma nieco inną opinię i wymagania - to po to, aby znaleźć elementy łączące, które wszyscy inspektorzy wymagają i nauczyć się, jak z powodzeniem zdać testy umiejętności pilota.

        Zatrzymamy się i omówimy, w dwóch rozdziałach, wszystkie opcje lądowania awaryjnego, z czego ja osobiście miałem ponad dziesięć, z których każdej udało mi się się nauczyć czegoś nowego.

       Wspomnimy także o zjawisku zamarzania pilota, które najczęściej występuje podczas podstawowego szkolenia pilota oraz kontynuacji szkolenia bush pilota, ale dotyczy również pilotów komercyjnych i wojskowych.

       Będziemy omawiać szczegóły dotyczące podejścia kobiet do latania i komunikacji.

Przeprowadzimy kontrolę przedlotową z uroczą instruktorką.

       Na koniec, będziemy mogli obejrzeć filmiki z treningów pilotażu i przeczytać o tym, jak pełne szkolenie pilota może zostać ukończone w przypadku połączenia wielu okoliczności w niesamowite 15 dni.

       Książka jest bogato ilustrowana zdjęciami i zawiera wiele linków do filmów na dany temat.

      Życzę wam, drodzy początkujący piloci i piloci w trakcie szkolenia, wielu wspaniałych przeżyć ze zdarzeń, które rzeczywiście miały miejsce oraz znalezienia odpowiedzi na swoje ciekawskie pytania...


Autor: Filip Zejda


 E- book: Pilot training


Konkurs na Szkołę Lotniczą Roku 2014

​​

PARTNERS

AEROWEB 
Letecký informační server... více

AIRPAL
Stol Zenail letouny... 
více

LINKS

Ceny szkolenia pilotów i wynajmu samolotów 2020
Pdf soubor ke stažení zde...

Prognoza pogody dla nas.
Odkaz na novinky...

Szkolenie pilotów przed lotem.
Odkaz zde...

Szybki kontakt:

+420 603 107 704
filip.zejda@seznam.cz
Zbilidy 101, PSČ 588 05

Więcej informacji o nas, napisz do nas...