SERVIS A ÚDRŽBA ULL A ELSA LETOUNŮ

Zajistím Vám servis a opravy Vašich ultralehkých letounů v kooperaci s Vámi určeným technikem (inspektorem techniky LAA) nejen po nehodě. Letadla opravím, zalétnu a nabídnu řešení, jak je legálně upravit tak, aby létala ještě lépe. Využiji dlouholetých zkušenností z oprav a rekonstrukcí letounů  YETTI J-03, Tulák, FOX, Tecnam P2002 Sierra, a stavby nového celokovového letounu NG6 ( podobný Bristell-u) ze stavebnice. Dále nabízím služby zkušebního pilota a další:

• Instalace turbulátorů pro zvýšení ovladatelnosti  před řídící plochy a na křídle pro možnosti letu na vyšším úhlu náběhu a snížení pádové rychlosti.
  • Zvětšení směrovky s rohovým odlehčením, Yetti, NG 6, NG4, Bristell
  • Zástavby motorů, zejména ROTAX 912, 914,  a  VW/Škoda 1,2 TSI 103 kW.
  • Opravy potahů, výměny potahů leteckým plátnem i Ceconitem.
  • Drobné lakýrnické práce po opravě.
  • Opravy zasklení kabiny makrolonem, výměna skel, dveří.
  • Opravy nosných částí konstrukce draku a kovových křídel, opravy po haváriích.
  • Zástavbu jednoduché avioniky bez odpovídačů a autopilotů.
  • Výrobu nových palubních desek.
  • Opravy podvozků a jejich uchycení.
  • Výpočty těžiště.
  • Opravy letounů  pro dosažení správného rozsahu.
  • Statické vyvážení vrtule

Motor 1.2 TSI v NG VIA ROKOAERO.

Nová větší a prostornější a odsouvatelná kabina na letounu NG VIA -  vlastně už "DREAMTRAINER- FZ" v pozadí je vidět zvětšená směrovka s rohovým odlehčením.

Ukázka  výrobku dělené a odpružené přístrojové desky Yetti J-03 s  desetipalcovou navigací, RDST s blokem pro letové, motorové a ovládací prvky.

Ukázka starších prací úplné rekonstrukce a opravy letadla Yetti J-03, potah křídel a trupu, výměna podvozku za prižinový typ, zástavba motoru Rotax 912S.

Filip Zejda

Máte na nás dotaz...?

Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme. Volejte na číslo: +420 603 107 704
nebo nám pošlete e-mail na: filip.zejda@seznam.cz