Řekli o nás

organizační složka: „Jsme mezinárodní společnost a při hledání externí účetní jsme kladli důraz na profesionální přístup, znalost mezinárodních standardů, experta na mezinárodní účetní program Navision a v neposlední řadě schopnost komunikovat v anglickém jazyce. Paní Vlasta Zvolánková se svým týmem naše požadavky 100% splnila.“

V účetní firmě ORCELA s.r.o. oceňujeme profesionální přístup, spolehlivost a neposlední řadě přátelskou atmosféru“

„S účetní firmou ORCELA s.r.o spolupracujeme již více než 10 let, za tu dobu jsme měli nesčetně kontrol, které díky solidní účetní firmě pod vedením paní Vlasty Zvolánkové dopadly vždy na výbornou. Díky profesionálnímu přístupu, konzultacím a pravidelným týdenním reportům máme vždy aktuální informace a přehledy.“