Vyrob si svou za letu stavitelnou vrtuli.

Placený e-book, licence  na dílo pro jednu osobu. Kniha Vás provede výrobou za letu stavitelné dvoulisté a třílisté vrtule, tak jak jsem je vyrobil či zkonvertoval. Dostanete výrobní výkresy d dílům a postupy tak aby jste mohli bezpečně tyto vrtule provozovat. Lze vybrat listy od tří výrobců vrtulí a můžete si zvolit levotočivé či pravotočivé provedení a různé průměry vrtulí. Vrtule jsou vyzkoušeny pro přenesení výkonu 140HP.

Někteří piloti, ale spíše až se stanou současně staviteli letadel časem pochopí, že jedině komplexní znalost problematiky letadla jako celku - tedy draku letounu, motoru letounu  a vrtule letounu spolu s podvozkem a vztlakovými mechanizacemi a  potřebnou odezvou řídících prvků letounu z něj udělají správný celek k požadovanému užití. Jedině tak můžete dosáhnout daleko lepších výsledků než sérioví výrobci letadel, kteří letadla vyrábí s mnoha omezeními a  většinou pro průměrného pilota!

V knize se naučíte jak si vyrobit svou za letu stavitelnou vrtuli,  nebo konverze vrtulí z existujících vrtulí a dostupných vrtulových listů z celého světa pro svůj požadovaný záměr. Naučíte se jak si letadlo upravit pro zavěšení těžší vrtule většího průměru a provedu Vás i změnami v CG a reakčních a gyroskopických momentech od vrtule a jak je omezit.

Kniha je určena pro pokročilejší stavitele letadel a pro ty, kteří chtějí létat rychleji, výše a levněji z kratších ploch a  na nich také přistávat i díky vrtuli. Pomocí za letu stavitelné vrtule a pomocí knihy "Vyrob si svou za letu stavitelnou vrtuli" si můžete téměř jakékoliv pokročilejší ultralehké, ale i experimentální letadlo upravit pro krátký vzlet a přistání a současně  může létat velmi vysokými cestovními rychlostmi, tak jak jsem to udělal já.

Cena zatím není stanovena a na knize pracuji.

Ukázka z obsahu knihy.

Filip Zejda