Swobodne latanie w naturze lub podręcznik pilota. E-book.

        Drodzy przyjaciele, piloci i miłośnicy swobodnego latania oraz ruchu w przestrzeni. Dla wszystkich ciekawskich istot przygotowałem płatny e-book, który omawia wszystko, co chcielibyście wiedzieć o swobodnym lataniu poza opublikowanymi lotniskami, lądowaniu w naturze i startowaniu.

      Będziemy rozmawiać o tym, co oznacza "każda inna powierzchnia" i zapoznamy się z przepisami, regulacjami i interpretacją tego tematu.

      Dowiecie się, jak zmodyfikować samolot, aby uzyskać dużo lepsze osiągi i skrócone lądowania i starty, nawet na śniegu i lodzie.

      Dowiecie się, jak poprawić techniki pilotażu na już zmodyfikowanym samolocie, ale także jak to zrobić na samolotach produkowanych seryjnie. Będziecie mieli możliwość wyboru, czy chcecie sami tworzyć powierzchnie i budować własne hangary, czy tylko namioty i to, co jest do tego potrzebne, lub co jest bardziej odpowiednie dla kogoś. Wyjaśnię, jak legalnie latać dłużej w jeden dzień i jak efektywnie wykorzystać cały czas.


IFrame

   

         W skrócie, otrzymacie obszerny przewodnik - podręcznik pilota, w którym przekażę całe moje 18-letnie doświadczenie w tej dziedzinie, plus perspektywę instruktora lotniczego, pilota testowego i budowniczego samolotów własnej konstrukcji z kilkoma rodzajami przerobionych silników samochodowych i dużymi śmigłami regulowanymi o dużych średnicach.

       Książka jest uzupełniona wieloma linkami do historii, które faktycznie mi się przytrafiły, dla lepszego i bardziej opisowego zrozumienia zagadnień. Poradniki wideo pokażą opisywane umiejętności pilotażu w praktyce oraz modyfikacje samolotów.

       Książka zawiera przede wszystkim moje własne zdjęcia z mojego życia lotniczego i warsztatowego, które mojemu synowi Davidowi pomógł dostosować, a moja córka Šárka stworzyła kolaże.

      Życzę miłego czytania i samodzielnej nauki w tej dziedzinie, która dotąd była mało zbadana i opisana.

 

Filip Zejda

   

E- book: Free flying in nature or pilot's handbook.


Konkurs na Szkołę Lotniczą Roku 2014

​​

PARTNERS

AEROWEB 
Letecký informační server... více

AIRPAL
Stol Zenail letouny... 
více

LINKS

Ceny szkolenia pilotów i wynajmu samolotów 2020
Pdf soubor ke stažení zde...

Prognoza pogody dla nas.
Odkaz na novinky...

Szkolenie pilotów przed lotem.
Odkaz zde...

Szybki kontakt:

+420 603 107 704
filip.zejda@seznam.cz
Zbilidy 101, PSČ 588 05

Więcej informacji o nas, napisz do nas...