Svobodné létání v přírodě aneb příručka českého bush pilota. E- kniha pro piloty. Filip Zejda

Vážení přátelé, piloti, zájemci o svobodné létání a svobodný pohyb prostorem. Pro Vás všechny zvídavé bytosti jsem připravil zdarma e- book pojednávající o všem co by jste mohli a chtěli vědět o svobodném létání mimo  publikovaná letiště, o létání a přistávání i vzletech v přírodě. Povíme si co je to "jakákoliv další plocha" a seznámíme se s zákony a předpisy a výkladem k tomuto tématu. Přečtete si jak upravit letadlo k daleko vyšším výkonům a kratším přistáním  a vzletům i na sněhu a ledu. Dozvíte se jak lze zdokonalit techniky pilotáže na již upravených letadlech, ale také to jak to lze udělat i na letounech seriově vyráběných. Budete mít možnost si zvolit zda si uděláte své plochy a postavíte své hangáry, nebo jen stany a co je k tomu potřeba, popřípadě co je pro koho vhodnější. Vysvětlím Vám jak lze legálně v jednom dni létat déle a maximálně efektivně využít veškerý čas.     

        Zkrátka dostanete uceleného průvodce - příručku českého bush pilota, kde Vám předám všechny své dosavadní 18. leté zkušennosti z této oblasti plus pohled instruktora létání, zkušebního pilota a stavitele letadel s vlastní výrobou několika typů konvertorovaných automobilových motorů a za letu stavitelných vrtulí velkých průměrů.

       Kniha je dplněna mnoha odkazy k příběhům, které se mi skutečně staly, pro lepší a popisnější pochopení dané problematiky. Videonávody vám ukáží popsané pilotní dovednosti v praxi i úpravu letadel. V knize jsou převážně mé vlastní fotografie z mého leteckého a dílenského života které mi pomohl upravit syn David a koláže mé dcery Šárky.

Přeji Vám příjemné čtení a samostudium v této dosud málo probádané oblasti.

     Jednotlivé kapitoly knihy budou jednotlivě uvolňovány na mém webu v blogu, pokaždé dám echo do několika skupin na Facebook i instagram, aby jste nic podstatného nezmeškali. S knihou je to jako s konstrukcí letadla - pkaždé když už najdu správné technické řešení tak se zaraduji a jdu ho vyzkoušet, po několika letech zjistím že jsem to mohl navrhnout a vyrobit ještě lépe s použitím lepší technologie a prívětivěji k obsluze a ergonomičtěji. Pokaždé když čtu svůj velmi neotesaný text zjištuji že jsem měl lépe formulovat slova, použít lepší dynamiku vět, nehledě k neustálým stupidním chybám které se mi při psaní jedním prstem vždy vloudí. Buďte tedy prosím schovívaví k mé prvotině. Pokud objevíte chyby, napište mi prosím na e- mail: filip.zejda@seznam.cz , abych je mohl opravit. Děkuji Vám.

       Postupně s jdoucím časem zde bude kniha celá, můžete ji svobodně šířit s uvedením zdroje a autora.

      Pokud by se našel někdo šikovný a v oboru zběhlý se znalostí odborné frazeologie a technických termínů, kdo by měl schopnosti knihu přeložit do angličtiny či němčiny byl bych rád za nefinanční spolupráci.

E -Kniha: Svobodné létání v přírodě aneb příručka českého bush pilota - jednotlivé kapitoly.


LETECKÁ ŠKOLA ROKU

V roce 2014 jsme se umístili na skvělém druhém místě v anketě "Letecká škola roku" ve kategorii škol věnujících se výcviku pilotů ultralehkých letadel.

​​

NAŠI PARTNEŘI


AEROWEB 
Letecký informační server... více

AIRPAL
Stol Zenair letouny...  více

KONTAKT


Mobil:    +420 603 107 704
E-mail:    filip.zejda@seznam.cz 

filip.zejda73@proton.me​


Adresa: Zbilidy 101, PSČ 58805