Pilotní výcvik e-book zdarma

Kniha "Pilotní výcvik" se snaží být průvodcem pro ty, kteří chtějí zahájit pilotní výcvik, nebo ty, kteří jsou již v jeho průběhu, ale ještě zdaleka neprokoukli za silnou oponu. Autor Vám radí nespokojte se s pouze jednou jedinou dostupnou službu - ale tou skutečně nejlepší možnou službu, nebo kombinací těchto nejlepších služeb, které jsou na trhu. A jste to právě Vy, kdo si na základě zde předložených informací, budete moci udělat svůj vlastní názor a najít to nejlepší odpovídající Vašim představám.

Autor Vám podává a zprostředkovává komplexní informace nabyté za posledních dvacet let nejen z pohledu pilota, instruktora, jednatele a majitele střediska pilotního výcviku, ale také z pozice majitele letadel, servisního technika a stavitele letadel a také správce malé plochy pro vzlety a přistání, vše v jedné osobě.

Na základě těchto informací, vědomostí a příběhů si budete moci správně vybrat instruktora, leteckou školu a školní letadla určená k Vašemu výcviku. Budete přesně vědět jak zaplatit co nejméně za nejlepší možné služby a jak dostat za Vaši snahu a peníze co nejvíce! Dozvíte se, jak lze kvalitní základní pilotní výcvik udělat do měsíce a co je pro to potřeba udělat.

Kniha Vás provede poctivě základním ale i pokračovacím pilotním výcvikem, nic nezastírá a naopak ukazuje různé nešvary, háčky a pasti, do kterých byste se jako problematiky neznalí adepti na pilotní výcvik mohli velmi snadno nechat vlákat a být lapeni. Po přečtení knihy se Vám to již, pevně věřím, nestane! Již nikdy nebudete za hejla!

Kniha Vám ušetří spoustu Vašich výdajů, starostí a problémů, ale i času! Budete umět pochopit, rozpoznat a odmítnout ty výdaje a takový výcvik, který pro Vás není nutný, ale dají vydělat jiným naVás.

Pokud se budete řídit radami v této knize a vlastním srdcem pak s touto knihou “ Pilotní Výcvik“ můžete ušetřit i 20 až 30 procent ceny za pilotní výcvik, aniž by utrpěla kvalita Vašeho výcviku. A pokud už budete vědět, co chtít a umíte si o to říct, tak Váš výcvik může být násobně efektivnější, pohodovější i zábavnější při stejné zaplacené sumě a můžete být držiteli příslušné pilotní licence násobně rychleji.

Přeji Vám příjemné čtení.

Přítel autora

Obsah knihy Pilotní výcvik od Filipa Zejdy:

0. Pilotní průkaz, Pilotní licence

1. Letecké školy a střediska pilotního výcviku

2. Instruktoři v leteckých školách.

3. Intenzita výcviku a pohoda na palubě.

4. Letadla v letecké škole.

5. Jak zvýšit efektivitu výcviku a platit méně.

6. Účtování letových, hobbs, motorových- tacho a hodin od vzletu do přistání

7. Bezpečnostní přistání a nestandardní techniky pilotáže.

8. Nouzové přistání. I.

9. Nouzová přistání II.

10. Zamrznutí, ztuhnutí, rezignace pilota .

11. Specifika ženského létání.

12. Předletová prohlídka letadla s instruktorkou.

13. Videoukázka pilotního výcviku.

14. Pilotem již od 15 dní, neobvyklé ale jde to!

15. Kalkulace provozu letadla. Vyplatí se Vám letadlo po výcviku půjčovat nebo vlastnit?

Text knihy můžete svobodně šířit za předpokladu, že uvedete odkaz na tyto stránky a autora textu.