Zdraví pilotů

        Tato jazyková a rétorická literární konstrukce a cvičení spočívající v přenášení významu na základě vnější podobnosti s jakýmikoliv jevy nebo osobami je čistě náhodná – to kdyby někdo nepochopil souvislosti. Stát by nám prostřednictvím ministerstva zdravotnictví přeci nikdy nelhal, "odborníci" mluvící v televizi přeci nemají žádné zisky z prodeje experimentálních vakcín a přidruženého businessu. Stát nás pomocí médií a propagandy nemůže zhypnotizovat abychom  se chovali jinak. Nebo ano? Je to jinak?  Je možné, že došlo ke zkreslení, nebo chybě v překladu či odlišnému vnímání daným sociálně - kulturním rozdílům, které právě Vy sdílíte. Tato popsaná realita je z jiné planety a sdělená jinými bytostmi...

     Tato cvičení, či konstrukce  nikomu nevnucuji a nemají  žádnou souvislost s LETECKOU ŠKOLOU! Pokud uznáte, že Vás následující texty rozčilují, nebo trápí okamžitě od této rubriky zdraví odejďěte a už se nevracejte, jinak riskujete  trvalou a nevratnou "poruchu" svého duševního zdraví.  Mohli by jste nahlédnout za oponu a mnoho věcí a souvislostí si uvědomit.

     Mohli by jste pak trvale vystoupit za oponu, vystoupit z Matrixu a začít svět vnímat a žít zcela jinak. Mohli by jste vspatřit jak je císař nahý.

     Byli jste varováni!

Stále si můžete vybrat mezi modrou a červenou pilulkou!


 Echó z jiné planety:

Někdy je potřeba říkat věci tak jak jsou, oproštěné od propagandy z jedné, druhé nebo třetí strany.

       Tato rubrika Vám může napomoci orientovat se  v  naprosté změti  protichůdných názorů. Vždy si však jednotlivé informace musíte sami ověřit! Na tom trvám!

      Mým cílem je ukázat Vám vše co jsem prožil a na co jsem dosud narazil a je jen na Vás, jestli a které straně  dáte více sluchu, anichž bych Vám předkládal to jediné správné stanovisko!

       To Vy jste ty bytosti, které  jsou obdařeny svobodnou vůli, která Vám byla dána! Je na Vás jestli ji dokážete využívat!  Vy jste bytosti, které mohou používat instinkt, předtuchu a zejména intuici, která je kanálem Vašeho vnitřního vyššího Já, která se tak moc snaží eliminovat Ego tam, kde to hrozí obrovským malérem...

      Tuto rubriku prosím berte jako pouhý jednoduchý návod k Vašemu dalšímu sebevzdělávání a růstu na mnoha frontách, které se zdravím ať fyzickým i duševním souvisí, neboť jsou vzájemně a úzce provázány.

     Ne. Nemyslím si že jsem ten jediný a povolaný dávat jakékoliv rady. Jsou daleko povalanější, moudřejší a chytřejší jedinci. Ty tady najdete v jednotliových odkazech. Pokud Však má nebo jejich slova probudí byť jediného člověka, měla smysl a měla být vyřčena. Krom toho je psaní zažitých událostí dobrá forma relaxace a udržení duševního zdraví v této pokroucené postfaktické době.

     Mnoho pilotů se na mne obrátilo a sdělili mi proč nemohou létat a co se jim stalo po očkování. Vědí, že trpí chorobou ke které neměli dědičné dispozice a tuší odkud vítr vane. Mezi vedlejší následky patří srdeční příhody, mozkové příhody, vysoká krevní srážlivost,  Parkinsonova nemoc ,  různé druhy rakoviny a mnohé další nemoci...

Snad Vám budu moci přinést informace, které Vám pomohou zbavit se nežádoucích účinků po očkování a získat zpět svůj Medical...

      Přeji Vám upřímně co nejpevnější zdraví  a také to, aby jste si každý k němu našel tu svou cestu bez ohledu kdo Vám co říká, nebo tvrdí, nebo k čemu Vás nutí. Vy si sami  vyberete ta odpovědnost je nepřenositelná a je jen a pouze na Vás! Bohužel když jsme byli děti tak jsme neměli dost relevantních informací a naši rodiče většinou také ne. Nyní to můžete změnit na svých potomcích i sobě! Udělejte To!

0. Vše co potřebujete vědět.

1. Zdraví pilotů a  bezmezná víra v  doktory.

1.a Hrdá debilita doktorrů - Lobotomie

1.b Psychiatrie není věda,ale šarlatánství a business - Rosenhanův experiment aneb jak ze zdravých lidí pomocí psychiatrické "péče" udělat papírově nemocné.

1c.Co dokážou doktorské zrůdy aneb jednotka 731

2. ÚLZ Praha a pomýlení doktoři

3. Převrat v léčení nemocí

4. Zamrznutí pilota – ztuhnutí pilota, rezignace pilota jeho příčiny, následky a…

5. Vyléčen z těžšího covid -19 za 14 dní!

6. Jak mi doktoři zachránili život!

7. Postup a návod jak se rychle zbavit bradavic - natrvalo a se surovinami, které máte každý doma!

8. Šmakulády a co umí a jak se proti tomu bránit

9. Jak někteří vědci zabíjí  a jiní vědci lékaři zachraňují lidské životy a jakou roli v tom hraje Farmaceutický výnosný business.

10. Psychologie covidové mediální manipulace - Jan Hnízdil

11. ROZKAZ ZNĚL JASNĚ: DĚSIT, DUSIT, TESTOVAT, OČKOVAT, CENZUROVAT! ZA KAŽDOU CENU! - Jan Hnízdil

12. Obchod se strachem investigativní vyšetřování

13. Jak odstranit z těla SPIKE PROTEINY A Grafen z "očkovacích látek" se dozvíte ve videu od 22. minuty - Profesor Staněk

14. Netečkované příběhy - Covid totalita, lži státních úředníků, perzekuce, vydírání rodičů přes děti

15. Jak naočkovaní lidé o iluze a zdraví přišli... experimentální vakcíny měnící DNA

16. Neměli jsme pandemii, měli jsmeměli jsme genocidu” & skutečná agenda WHO -Dr. David Martin

17.Dr. Peter McCullough: Jak přírodně detoxikovat tělo po očkování (protokol)

18. Čtyři vakcíny stačí drahoušku. Mortalita očkovaných v přehledných grafech.Extrémně nejhůře jsou na tom čtyřicátníci s čtvrtou dávkou. Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

19. Variabilita mRNA vakcín od Pfizeru a nebezpečnost pro společnost, nahlášené vedlejší účinky. Jaké  šarže asi dostali herci a politici ti kteří vám tvrdili, že vakcinace je bezpečná? Jaké šarže jste dostali Vy? Už vám to docvakává?

20. Srovnání krve očkovaných a neočkovaných našimi českými doktory. MUDr. Monika Waksmundská, Radek Pech

21. Látka, na kterou dostal Pfizer EUA a jejíž účinnost a bezpečnost je popsána v registrační studii, není ta látka, která vám byla aplikována do ramene.Z toho plyne, že nikdo na světě nemohl dát informovaný souhlas s aplikací této látky, neboť nikdo nebyl informován, že se jedná o jinou látku, pro kterou nejsou k dispozici žádné informace o účinnosti a žádné informace bezpečnosti.

Tomáš Furst

21a. Údaje izraelského ministerstva zdravotnictví dokazují, že vakcíny zabíjejí lidi.

22.Petice za vyšetření podvodu s "očkováním" proti kovidu kde je nepřeberné množství důkazů co se skutečně dělo a POZOR může dále dít! Dokument 81 stránek pro ty kteří nejsou povrchní!

23. Úmrtí spojená s očkováním, zatajování informací.

24. DETOX Z DLOUHODOBÉHO COVIDU Důležité!

25. Seminář z poslanecké sněmovny o totalitě a vakcinaci

26. Video unikly informace z USA Army o zdravotních potížích očkovaných pilotů

27. Údajný informovaný souhlas k vakcinaci proti Covidu byl plný lží, propagandy a psychologických operací. A to vše i přestože zodpovědní úředníci věděli a vědět měli! Firmy vyrábějící vakcíny lhaly státům i politikům i zdravotníkům.


 Fyzické zdraví spolu s duševním:

Co je v nových vakcínách, jak na to tělo reaguje a jaké jsou důsledky.

Grafen a oxiy grafenu jako nové adjuvantum ve vakcínách - souvislosti, následky. Antonín Baudyš


 MUDr Soňa Peková:

Oni nevěděli?

Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc.:

Doba jedová

 Mudr Ludmila Eleková:

Co Vám doktoři neřeknou.

Mudr.  Karel Erben:

Rakovina a všechny choroby se dají léčit i bez léků

Mudr Jana Gandalovičová - Kardiolog,  rozhovor o přibývajících zásadních důkazech nežádoucích následků

Velice lituji, že jsem se nechala naočkovat - byla jsem k tomu  svým způsobem donucena

Zcela nové informace v rozhovoru s MUDr. Pavlem Vaškem.


Duševní zdraví:

Mudr.Jan Hnízdil -Elita a Jelita   Tak to pochopí fakt každý...

Štěpán Čábelka - Anatomie Elfa aneb boj proti dezinformacím z pohledu psychologie

Judr Zdeněk Koudelka - Ministerstvo vydávalo  dezinformace

Plándemie - velké probuzení 3.

Tajemství Amenti - Petr Penguin, Popis vzniku  a historie světa, lidských kultur, vývoje člověka a jeho modifikace, vývoj a dosazení  flory a fauny a o čem to vše je. Tedy jaký je význam světa, a smysl života. Z pohledu věřícího člověka Budhisty. Výhodou je že můžete poznat co se děje po smrti a jaké jsou další možnosti vývoje lidské bytosti.

 Interview s mimozemšťanem  Je v podstatě to samé, o smyslu života a významu bytí na této planetě a vývoj a implementace bytostí do prostředí planety "Země" zde z pohledu nevěřící "matearialistické"  mimozemské bytosti. Dostanete výklad jak vznikla lidská rasa, fauna i flora na této planetě.

Q

Tvůrci křídel: "Wing makers" a totální zotročení  5.rozhovor s doktorem Jamissonem Nerudou řízená evoluce člověka.

Projekt BLUEBEAM Alue k. Loskotová

Projekt Prism

Projekt MK-ULTRA je projekt USA,  jak pomocí násilí, mučení i sexuálního násilí a mučení  dojde k rozdělení osobnosti na dvě či více. Síly, které mají aktivační kód k této druhé osobnosti v rámci jedné bytosti pak mohou aktivovat vraha, násilníka žháře - cokoliv kdykoliv u jinak normálního průměrného člověka, spícího agenta  někdy i na jedno jediné použití. ( tedy alespoň tak ho vnímá okolí). Pokud se budete tímto tématem tajných služeb zabývat podrobněji, svět už nikdy nebude takový, jaký byl a pochopíte spostu teroristických útoků i kdo za nimi stojí a proč.


V rubrice se aktuálně nenachází žádné články.

École de pilotage de l'année 2014

​​

PARTNERS

AEROWEB 
Letecký informační server... více

AIRPAL
Stol Zenail letouny... 
více

LINKS

tarifs pour la formation des pilotes et la location d'avions. 2020
Pdf soubor ke stažení zde...

Prévisions météorologiques pour nous.

Odkaz na novinky...

préparation avant le vol.
Odkaz zde...

contact rapide

-----------​

+420 603 107 704
filip.zejda@seznam.cz
Zbilidy 101, PSČ 588 05

Write us...