Zdraví pilotů

Tato jazyková a rétorická literární konstrukce a cvičení spočívající v přenášení významu na základě vnější podobnosti s jakýmikoliv jevy nebo osobami je čistě náhodná – to kdyby někdo nepochopil souvislosti. Je možné, že došlo ke zkreslení, nebo chybě v překladu či odlišnému vnímání daným sociálně - kulturním rozdílům, které právě Vy sdílíte. Tato popsaná realita je z jiné planety a sdělená jinými bytostmi...

Tato cvičení, či konstrukce  nikomu nevnucuji a nemají  žádnou souvislost s LETECKOU ŠKOLOU! Pokud uznáte, že Vás následující texty rozčilují, nebo trápí okamžitě od této rubriky zdraví odejďěte jinak riskujete  "poruchu" svého duševního zdraví.  Mohla by být trvalá a neodstranitelná!

Mohli by jste vystoupit za oponu, vystoupit z Matrixu a začít svět vnímat zcela jinak.

Byli jste varováni!


 Echó z jiné planety:

Někdy je potřeba říkat věci tak jak jsou, oproštěné od propagandy z jedné, druhé nebo třetí strany.

Tato rubrika Vám může napomoci orientovat se  v  naprosté změti  protichůdných názorů. Vždy si však jednotlivé informace musíte ověřit!

Mým cílem je ukázat vám vše co jsem prožil a na co jsem dosud narazil a je jen na Vás, jestli a které straně  dáte více sluchu, anichž bych Vám předkládal to jediné správné stanovisko!

To Vy jste ty bytosti, které  jsou obdařeny svobodnou vůli, která Vám byla dána! Je na Vás jestli ji dokážete využívat!  Vy jste bytosti, které mohou používat instinkt, předtuchu a zejména intuici, která je kanálem Vašeho vnitřního vyššího Já, která se tak moc snaží eliminovat Ego tam, kde to hrozí obrovským malérem...

Tuto rubriku prosím berte jako pouhý jednoduchý návod k Vašemu dalšímu sebevzdělávání a růstu na mnoha frontách, které se zdravím ať fyzickým i duševním souvisí, neboť jsou vzájemně a úzce provázány.

Ne. Nemyslím si že jsem ten jediný a povolaný dávat jakékoliv rady. Jsou daleko povalanější, moudřejší a chytřejší jedinci. Pokud Však má slova probudí byť jediného člověka, měla smysl a měla být vyřčena. Krom toho je psaní zažitých událostí dobrá forma relaxace a udržení duševního zdraví v této pokroucené postfaktické době.

 Mnoho pilotů se na mne obrátilo a sdělili mi proč nemohou létat a co se jim stalo po očkování. Vědí, že trpí chorobou ke které neměli dědičné dispozice a tuší odkud vítr vane. Mezi vedlejší následky patří srdeční příhody, mozkové příhody, vysoká krevní srážlivost,  Parkinsonova nemoc ,  různé druhy rakoviny a mnohé další...

Snad Vám budu moci přinést informace, které Vám pomohou zbavit se nežádoucích účinků po očkování a získat zpět svůj Medical...

Přeji Vám upřímně co nejpevnější zdraví  a také to, aby jste si každý k němu našel tu svou cestu bez ohledu kdo Vám co říká, nebo tvrdí, nebo k čemu Vás nutí. Vy si sami  vyberete ta odpovědnost je nepřenositelná a je jen a pouze na Vás! Bohužel když jsme byli děti tak jsme neměli dost relevantních informací a naši rodiče většinou také ne. Nyní to můžete změnit na svých potomcích!


1. Zdraví pilotů a  bezmezná víra v  doktory.

2. ÚLZ Praha a pomýlení doktoři

3. Převrat v léčení nemocí

4. Zamrznutí pilota – ztuhnutí pilota, rezignace pilota jeho příčiny, následky a…

5. Vyléčen z těžšího covid -19 za 14 dní!

6. Jak mi doktoři zachránili život!

7. Postup a návod jak se rychle zbavit bradavic - natrvalo a s surovinami, které máte každý doma!


 Fyzické zdraví spolu s duševním:

Co je v nových vakcínách, jak na to tělo reaguje a jaké jsou důsledky.

Grafen a oxiy grafenu jako nové adjuvantum ve vakcínách - souvislosti, následky. Antonín Baudyš


 MUDr Soňa Peková:

Oni nevěděli?

Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc.:

Doba jedová

 Mudr Ludmila Eleková:

Co Vám doktoři neřeknou.

Mudr.  Karel Erben:

Rakovina a všechny choroby se dají léčit i bez léků

Mudr Jana Gandalovičová - Kardiolog,  rozhovor o přibývajících zásadních důkazech nežádoucích následků

Velice lituji, že jsem se nechala naočkovat - byla jsem k tomu  svým způsobem donucena


Duševní zdraví:

Mudr.Jan Hnízdil -Elita a Jelita   Tak to pochopí fakt každý...

Štěpán Čábelka - Anatomie Elfa aneb boj proti dezinformacím z pohledu psychologie

Judr Zdeněk Koudelka - Ministerstvo vydávalo  dezinformace

Tajemství Amenti - Petr Penguin, Popis vzniku  a historie světa , lidských kultur, vývoje člověka a jeho modifikace, vývoj a dosazení  flory a fauny a o čem to vše je. Tedy jaký je význam světa, a smysl života. Z pohledu věřícího člověka Budhisty.

 Interview s mimozemšťanem  Je v podstatě to samé, o smyslu života a významu bytí na této planetě a vývoj a implementace bytostí do prostředí planety "Země" zde z pohledu nevěřící "matearialistické"  mimozemské bytosti.

Q


V rubrice se aktuálně nenachází žádné články.

LETECKÁ ŠKOLA ROKU

V roce 2014 jsme se umístili na skvělém druhém místě v anketě "Letecká škola roku" ve kategorii škol věnujících se výcviku pilotů ultralehkých letadel.

​​

NAŠI PARTNEŘI


AEROWEB 
Letecký informační server... více

AIRPAL
Stol Zenair letouny...  více

KONTAKT


Mobil:    +420 603 107 704
E-mail:   
filip.zejda@seznam.cz
Adresa:  Zbilidy 101, PSČ 58805