Letadlo snů

Představte si letadlo svých snů:

Letadlo se STOL vlastnostmi, které přistane a vzlétne na 150 metrové louce za domem na zahradě, letadlo létající trvalou cestovní rychlostí 220km/h. Letadlo, které při tom všem uveze dva stokilové dvoumetrové chlapy a ještě současně bez překročení maximální vzletové hmotnosti MTOW 600kg s nimi ulétne až 600km. Letadlo, které má dolet přes 1000km na plnou 120l nádrž paliva. Letadlo kde si můžete užívat horké letní dny v nejširší kabině na trhu, navíc s otevřenou kabinou za letu! Letadlo jehož motorové díly jsou v cenové relaci vozu nižší střední třídy a jsou ihned dostupné v nejvyšší možné kvalitě. Letadlo jehož motor umí opravit v každém servisu VW, Škoda, Seat po celém světě! Letadlo u kterého si můžete zvolit svou avionikou a přesně definovat barvu a grafické ztvárnění povrchu letadla, aniž by letadlo nabylo na hmotnosti přestříkáním přes původní barvu. Že takové nové letadlo neexistuje?

Ale existuje! Představuji Vám letoun DREAMTRAINER FZ.

Toto letadlo umí vše co jsem zmínil, protože jsem si ho postavil sám pro sebe a už od začátku jsem do něj implementoval své sny a požadavky i nejpokročilejší technologie dostupné na trhu vlastně i ty, které se teprve vyvíjely a dosud nejsou dostupné. Vycházel jsem ze svých dovedností a znalostí pilota provozující desetiletí několik letadel na nejkratším „letišti“ ve střední Evropě o délce 236m, v nadmořské výšce 635m podél hrany lesa s neustálými turbulencemi od převládajícího větru foukajícího kolmo na les při všech meteorologických situacích, které jen trochu umožňovaly létání, včetně létání na sněhu. To jsou hlavní důvody, které spolu s praktickými znalosti z létání, daly vznik DREAMTRAINERA FZ s vlastnostmi, které sérioví výrobci letadel neumí, a i kdyby jim věnovali tisíce hodin vývoje a výzkumu tak se jim takové letadlo v sériové produkci nevyplatí vyrábět, protože by museli přeškolovat zaměstnance a takové letadlo bylo velmi pracné a velmi drahé.

Ano, letadlo snů existuje a můžete ho mít také i Vy!

I Vy díky němu můžete být výjimečným pilotem pokud se s ním dokonale sžijete. To Vás naučím. I vy můžete létat tak, že ostatní budou jen tiše zírat. Jedná se o jedinečnou nabídku, která se již nebude opakovat. Ne, že by takové letadlo někteří velmi zdatní stavitelé letadel nedokázali zreplikovat, jde o to, že takové letadlo postavené na zakázku bude trvat dlouho vyrobit a bude násobně dražší, 2-3x dražší než sériově vyrobené letadlo, které v základní konfiguraci s motorem o výkonu pouhých 100hp startuje kolem 1,8 mil. Kč

Bude DREAMTRAINER trénovat Vás, nebo Vy jeho?

Další technické a konkrétní informace včetně video záznamů' krátkého vzletu a přistání i cestovní rychlosti najdete zde: https://www.letecka-skola-vysocina.cz/letecky-bazar/

Filip Zejda