CENÍK SLUŽEB

Ceny všech služeb: platný od 28.9.2023


Základní výcvik pilota ULL:

Účtujeme jen letové hodiny1.V letové hodině je zahrnut instruktor, palivo, letoun, předletová příprava a poletový rozbor. Zatímco jinde najdete ceny bez DPH a za motorovou hodinu2, my uvádíme konečné ceny v Kč vč. DPH. Pokud se chcete dozvědět jak se účtuje jinde,  v motorových nebo hoobs hodinách, které jsou pro Vás mnohem dražší se dozvíte  v tomto odkazu.

O základním výcviku si rovněž můžete přečíst knihu. "Pilotní Výcvik" kde se dozvíte vše potřebné a jak je možné ušetřit.

Pro plátce možnost uplatnění DPH.

Forma úhrady

Tecnam P2002 Sierra 100Hp

za letu stavitelná vrtule,GPS padákový záchranný systém


Tecnam P 2002 Sierra, za letu stavitelná vrtule 2000mm, cestovní rychlost 195-210Km/h, R912ULS


Platba předem 20 hod. + teorie2400,- / hod.
2500,- / hod.
Platba 2 x 10 hod32500,- / hod.2600,- / hod.
Platba po každé odlétané hodině2600,- / hod.2700,- / hod.
Teorie a  přist. poplatky LKJI9500,-

                  

 Zapujčení Letadla (2 100,- 2 450,-) dle vybavení a počtu osob na palubě

Vybavení: stavitelná vrtule za letu, záchranný padákový systém, EFIS G5, EFIS D-10, GPS, odpovídač,1. sluchátka, maximálně 2 vzlety a přistání v jedné hodině, každý další vzlet plus 100kč. Zapůjčení dalších sluchátek 100,- Kč. Druhá osoba na palubě plus 150,- Kč. Přistávací poplatky mimo LKJI platí pilot.


Pokročilý výcvik pilotů:  3500,- Kč za letovou hodinu. Z mnoha důvodů nelze a je přímo zakázáno odpovědnými úřady LAA, MD, UCL cvičit piloty v základním výcviku pokročilejším technikám pilotáže a pokročilejším dovednostem z důvodu dodržení výcvikové osnovy, předpisů a metodiky výcviku.  Výcvik dalších dovedností nad rámec základního výcviku se pak projeví v bravurních nouzových přistáních a schopnostech vytěžit z letounu i sebe maximum možného. Přeškolení na typ je dle základního sazebníku z první tabulky - platba po každé odlétané hodině. Přistávací poplatky mimo LKJI platí pilot. Na LKJI paušálně 2500 za kurz, nebo 50 za vzlet.


Bush pilot training: 4500,- Kč za letovou hodinu. Není produktem Letecké Školy Vysočina s.r.o., je soukromou iniciativou Filipa Zejdy. dle jeho dosavadních znalostí a nabytých dovedností. Bush pilot training je vhodný nejen pro uživatele a majitele letounů STOL a Superstol, ale také pilotů, kteří chtějí umět přistávat a vzlétat v přírodě s letadlem . Výcvik na čtyřech různých soukromých "jakýchkoliv dalších plochách" mimo letiště. Přeškolení na typ je dle základního sazebníku z první tabulky - platba po každé odlétané hodině. Přistávací poplatky zdarma!


 Nejlevnější ceny letů pro širokou veřejnost !

(2 400,- / 60 minut letu,  1 200,- / 30 minut letu)

Létání  za spoluúčast na nákladech za let s jednou osobou, předchozí proškolení, následně pak let 1, nebo 1/2 hodiny. Výběr letadla závisí na okolnostech počasí a letu. Lety pro veřejnost se konají za účelem propagace malého létání,  a náboru pilotů do výcviku. Nejedná se o klasické "vyhlídkové lety" pro tři, nebo více osob. Vyjímečně z provozních důvodů lze  letět i s dětmi po předchozím odsouhlasení zákonných zástupců, kdy let může být kratší, avšak minimálně  na 15 min za 700Kč za předpokladu, alespoň  dvou letů bezprostředně za sebou. V ceně jeden vzlet a přistání.

  1. Letová hodina se počítá od vzletu letounu, tedy od vstupu na RWY za účelem vzletu, do opuštění RWY za účelem pojíždění. Platíte pouze to, co strávíte ve vzduchu!
  2. Výše uvedené plus minuty za předehřívání motoru v zimě, startování motoru, zahřívání motoru, zkoušku zapalování motoru, motorovou zkoušku, pojíždění od hangáru k RWY, pojíždění po pojezdových plochách, pojíždění na plnění letounu, ochlazování motoru.
  3. U platby "2 x 10 hod." proběhne první splátka  při zápisu a druhá splátka je splatná po odlétání dalších deseti hodin.


  • Ceny jsou uvedeny včetně DPH a jsou platné pro rok  2023. Letecká Škola Vysočina s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen bez předchozího upozornění na základě změn cen paliv a jiných vstupů, jako jsou servisní práce, přistávací poplatky atp.

LETECKÁ ŠKOLA ROKU

V roce 2014 jsme se umístili na skvělém druhém místě v anketě "Letecká škola roku" ve kategorii škol věnujících se výcviku pilotů ultralehkých letadel.

​​

NAŠI PARTNEŘI


AEROWEB 
Letecký informační server... více

AIRPAL
Stol Zenair letouny...  více

KONTAKT


Mobil:    +420 603 107 704
E-mail:   filip.zejda@seznam.cz , filip.zejda73@proton.me
Adresa:  Zbilidy 101, PSČ 58805