SLUŽBY LETECKÉ ŠKOLY<br type="_moz">

Za Vaši snahu se učit a Vaše vynaložené prostředky Vám pomohu co nejefektivněji získat pilotní průkaz.  Vlastně mnohem více - v co nejkratším čase  Vám umožním získat co nejvíce znalostí, dovedností a letecké moudrosti v různém počasí. Mám na to ta nejlepší letadla, která mohou a umí létat  bezpečně i v počasí, kdy jiní zavřeli hangáry a šli na pivo. Naučíte se ve výcviku tedy násobně více a výcvik bude kratší ale intenzivnější.  Pro držitele různých pilotních licencí nabízím výcvik řízených letů VFR. Navíc Vám mohu nabídnout unikátní výcvik Bush Pilot Training, který není produktem LŠV s.r.o. , ale je v režii fyzické osoby Filip Zejda. Naučím Vás létat včetně skutečných nouzových přistání. A vše tak, aby se Vám to líbilo a mohli si nejen užít nové zážitky,  zažít je, poučit se z nich, ale hlavně se naučit bezpečně létat na hranice svých vlastních možností a limitů letadla.  Vy tyto možnosti a limity poznáte pod mým vedením, společně je posununeme a navíc Vás naučím praktiky jak se dále samostatně zdokonalovat. Nenabízím Vám jedinou dostupnou službu, ale tu nejlepší možnou službu i s ohledem k Vašim časovým možnostem

- alespoň se o to vždy snažím.  Filip Zejda


Pilotní výcvik Ull(a)

Staňte se precizním pilotem ultralehkého letounu. Létejte svobodně a bezpečně.

VÍCE INFORMACÍ


Řízené lety VFR

Létejte na řízené letiště a prolétávejte prostory bez omezení.​ Rozšiřte si kvalifikaci.

VÍCE INFORMACÍ


Bush flying training

Unikátní výcvikový program pouze pro zkušené letce. Staňte se lepšími piloty.​

VÍCE INFORMACÍ


Přeškolení na letoun s ostruhou

 Naučte se perfektně zvládat ovládání letounu s ostruhovým podvozkem

VÍCE INFORMACÍ


Výcvik zimního létání s lyžemi

I v zimě se dá létat. Létání s lyžemi má svá specifika. Naučíme vás je zvládnout.​

VÍCE INFORMACÍ


Půjčovna ultralehkých letounů

Půjčíme vám moderní dolnoplošník i klasický hornoplošník.

VÍCE INFORMACÍ


Máte na nás dotaz...?

Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme. Volejte na číslo: +420 603 107 704
nebo nám pošlete e-mail na: filip.zejda@seznam.cz

LETECKÁ ŠKOLA ROKU

V roce 2014 jsme se umístili na skvělém druhém místě v anketě "Letecká škola roku" ve kategorii škol věnujících se výcviku pilotů ultralehkých letadel.

​​

NAŠI PARTNEŘI


AEROWEB 
Letecký informační server... více

AIRPAL
Stol Zenair letouny...  více

KONTAKT


Mobil:    +420 603 107 704
E-mail:    filip.zejda@seznam.cz 

filip.zejda73@proton.me​


Adresa: Zbilidy 101, PSČ 58805