Grafen, oxid Grafenu co to je a proč nám škodí: Antonín Baudyš

Grafen dokáže udělat z lidského těla vodič.

Jeden gram Grafenu se dokáže rosprostřít na ploše fotbalového hřiště.

Vysokofrekvenčními vlnami  sítě 4G, ale zejména 5G můžete ovládat  Grafen uvnitř těla člověka navíc se zvyšuje jeho vodivost! Tím lze očkované touto  grafenovou vakcínou stimulovat, ale i výrazně tlumit pomocí sítí 5G.

Grafen má unikátní vlasnosti - dá se však šeredně zneužít!

Grafen lze zmagnetizovat, aniž by byl kovem nebo vzácnou zeminou!

Z člověka se stane specifický magnetický kód, který nemá nikdo jiný  naprosto stejný  na světě. Lze tak identifikovat člověka i bez ID kart!

Grafen vyvolává zánět osrdečníku.

Grafen způsobuje krevní sraženiny - tromby, ty se hromadí vespod plic a, lidé jsou dušní, nebo se i mohou dusit.

Grafen byl přítomen už při vakcinaci proti chřipce!

Jak vyrušit grafenovou síť uvnitř těla? Pomocí  alkoholu, pomocí křenu a pomocí extraktu z pampelišky.

Sledujte nezávislé zdroje.  Hledejte si vlastní informace!