Vyrob si svůj letecký motor s výkonem 120 až 140 HP.

  E-book – placená licence na dílo pro jednu osobu. Cena 100EUR. Také v anglické a ruské verzi.
         
  Tato kniha Vám přinese podrobný popis vývoje a výroby konverze automobilového motoru na letecký. Včetně mého know-how a mnoha výrobních výkresů  a cest jak postupovat. Podělím se s Vámi o návody, jak co nejrychleji, s nejmenším možným úsilím a s nejmenším vynaložením Vašich finančních prostředků postavit co možná nejlehčí moderní letecký motor, čtyřválec s přímým vstřikem a s turbodmychadlem, který výkonem daleko předčí stokoňový Rotax 912 ULS.Vzlet NG 6 VIA 600Kg MTOW s motorem 1.2 TSI s 120HP.

           V knize se dozvíte jak udělat reduktor a jak nový motor správně nainstalovat do letadla, aby těžiště zůstalo v původních mezích. Motor 1.2TSI  se výkonem velmi se přiblíží výkonu opěvovaného motoru Rotax 915iS. V některých aplikacích ho může i dostihnout a předčít zejména vyšším kroutícím momentem! Vyšší kroutící moment spolu s vhodnou vrtulí vám dá pocítit ještě nezažité nebývalé výkony při vzletu, stoupání a velmi vysoké cestovní rychlosti spolu s nízkou spotřebou! To jsou devizy tohoto motoru konvertovaného na letecký.


  Trvalá cestovní rychlost s letounem NG 6 VIA 600kg MTOW s motorem 1.2TSI 120HP

  

Dva letouny NG 6 VIA  oba s motory 1.2 TSI.


Tyto mé návody jsou přenositelné v podstatě na většinu moderních automobilových motorů, nejen na řady TSI od VW. Záleží tedy jen na Vás, jaký motor s jakou hmotností a výkonem si nakonec ke své konverzi zvolíte. Motor 1.2 TSi je 100% zastavitelný  do letadel: Yetti J-03 MTOW 450kg, a letadel řady NG4 až NG6 v kategorii UL 600 kg. V těchto letadlech již tento motor létá. Videoukázky v příloze Vám dají představu jak.

Pro svou osobní licenci na knihu si napište na e-mail: filip.zejda@seznam.cz.


Ukázka z knihy

Ukázka motoru v pomalém STOL letadle, který si budete moci postavt dle návodu.

Ukázka motoru v rychlém letadle s cestovní rychlostí 220km/h a současně s STOL charakteristikami.

LETECKÁ ŠKOLA ROKU

V roce 2014 jsme se umístili na skvělém druhém místě v anketě "Letecká škola roku" ve kategorii škol věnujících se výcviku pilotů ultralehkých letadel.

​​

NAŠI PARTNEŘI


AEROWEB 
Letecký informační server... více

AIRPAL
Stol Zenair letouny...  více

KONTAKT


Mobil:    +420 603 107 704
E-mail:    filip.zejda@seznam.cz 

filip.zejda73@proton.me​


Adresa: Zbilidy 101, PSČ 58805