Pilotní výcvik e-book zdarma

Ze svých dosavadních patnáctiletých zkušenností instruktora pilotního výcviku zaměřeného na zvládání nouzových a bezpečnostních přistání jsem pro Vás připravil elektronickou knihu, která by Vám mohla být základním průvodcem pilotního výcviku...

         Je tedy určená pro začínající piloty i piloty v právě probíhajícím základním výcviku ultralehkých (ULL) ale i částečně vyšších (LAPL a PPL) pilotních licencí.

         Dozvíte se jaké jsou střediska pilotního výcviku, letecké školy, aerokluby a jak se odlišují a co kde můžete očekávat a co Vás může překvapit...

         Dále si popíšeme jednotlivé typy instruktorů s jejich přednostmi i nedostatky a povíme si i o zkušenostech a vůli a odhodlání začínajících instruktorů.

         Přečtete si o tom, jak nejefektivněji pilotní výcvik zvládnout bez únavy a skutečně si ho užít a mít z něj radost!

         Povíme si jaká letadla jsou vhodná k pilotnímu výcviku a proč. Zjistíme která jsou nevhodná a pilotní výcvik zbytečně prodražují a komplikují.

        Objevíte různé možnosti jak je Vám různými školami účtován pilotní výcvik v letových, motorových nebo hoobs hodinách. Je to příprava na to, aby jste Vy sami mohli odmítnout zbytečně předražené pilotní výcviky s nízkou přidanou hodnotou!

        Nahlédneme pod pokličku bezpečnostních přistání a dozvíte se, že téměř každý jeden inspektor létání má na ně poněkud odlišný názor a požadavky - to abychom mohli nalézt sjednocující prvky, které vyžadují všichni inspektoři a dozvíme se jak úspěšně složit zkoušky dovednosti pilota.

        Zastavíme se a podrobněji,  ve dvou kapitolách, probereme všechny možnosti při nouzových přistáních, kterých jsem osobně měl již přes desítku a z každého jednoho se bylo možné poučit.

        Zmíníme se i o fenoménu zamrznutí pilota, který se nejčastěji vyskytuje u základního pilotního výcviku a pokračovacího bush pilotního výcviku, nevyhýbá se ale ani dopravním pilotům a vojenským pilotům.

        Povíme si o specifikách ženského pojetí létání a komunikace.

        Uděláme předletovou prohlídku s půvabnou instruktorkou.

        Na závěr se můžeme podívat na video ukázky z pilotního výcviku a přečíst si o tom, jak lze plnohodnotný pilotní výcvik zvládnout v případě souběhu mnoha okolností již za neuvěřitelných 15 dní.

       Kniha je bohatě ilustrovaná fotografiemi a je v ní spousta odkazů na videa k dané problematice.

       Přeji Vám milí začínající piloti a piloti ve výcviku mnoho skvělých zážitků z příběhů, které se skutečně staly a také nalezení odpovídajících odpovědí na Vaše všetečné otázky...


Autor: Filip Zejda


 E- book: Pilotní výcvik s jednotlivými kapitolami.


LETECKÁ ŠKOLA ROKU

V roce 2014 jsme se umístili na skvělém druhém místě v anketě "Letecká škola roku" ve kategorii škol věnujících se výcviku pilotů ultralehkých letadel.

​​

NAŠI PARTNEŘI


AEROWEB 
Letecký informační server... více

AIRPAL
Stol Zenair letouny...  více

KONTAKT


Mobil:    +420 603 107 704
E-mail:    filip.zejda@seznam.cz 

filip.zejda73@proton.me​


Adresa: Zbilidy 101, PSČ 58805